siłownie zewnętrzne siłownie na powietrzu montaż siłowni
sprzedaż siłowni zewnętrznych wróć do listy produktów

Dżokej i poręcze równoległe

Olimpicus WD-3106B-H

  • Wymiary: 2834 x 752 x 2180 mm
  • Strefa bezpieczeństwa: 5850 x 3800 mm
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

Dżokej:

Instrukcje: Należy usiąść na siedzeniu, chwycić uchwyty obiema rękami, a stopy umieścić na rurce. Ćwiczenia należy wykonywać poprzez wykorzystanie wagi ciała do przeciągnięcia rurki w dół i wyprostowania nóg. Następnie powróć do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie powtórzyć.

Funkcje: Ćwiczenia stawów, wzmocnienie elastyczności mięśni nóg i brzucha oraz poprawa krążenia.

Uwaga: Podczas ciągnięcia pochyl się do tyłu, do wykonywania ćwiczenia używaj siły mięśni brzucha. Ćwiczenia należy wykonywać powoli, aby nie uszkodzić mięśni i stawów. Jedno miejsce przeznaczone jest tylko dla jednej osoby.

Ostrzeżenie: Użytkownik powinien dostosować ćwiczenia do poziomu jego sprawności fizycznej. Zaleca się zaprzestanie korzystania z urządzenia, jeśli pojawia się uczucie dyskomfortu. Osoby po urazach, prosimy o zasięgnięcie porady lekarza przed użyciem sprzętu

Poręcze podwójne:

Instrukcje: Stając tyłem do urządzenia oprzyj obie ręce na drążkach. Wykonuj pompki zginając ręce w łokciach do kąta prostego. Następnie powoli wróć do pozycji wyjściowej. 

Funkcje: Ćwiczenie mięśni prostych i skośnych brzucha oraz ramion. Poprawa krążenia i elastyczności mięśni. Wzmacnianie mięśni ramion i klatki piersiowej.

Uwaga: Podczas ćwiczenia ruchy wykonuj powoli. Jedno miejsce przeznaczone jest tylko dla jednej osoby.

Pliki do pobrania:

[Zamknij]