siłownie zewnętrzne siłownie na powietrzu montaż siłowni

Technologia

sprzedaż siłowni zewnętrznych

Elementy metalowe

Wykonane są z wysokiej jakości stali, odtłuszczanej i galwanizowanej. Finalne zabezpieczenie oparte jest na przemysłowej technologi Interpon PZ660 SYSTEM firmy AKZO Nobel. Elementy metalowe powlekane są warstwą podkładową na bazie cynku, a następnie farbą proszkową, która jest utwardzana w procesie obróbki termicznej. Technologia ta gwarantuje maksymalną ochronę antykorozyjną, a powstała warstwa zewnętrzna jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz promienie UV, zachowując przy tym gładkość i pierwotny kolor.

Elementy plastikowe

Siedziska i oparcia wykonane są z najwyższej jakosci tworzywa LLDPE (Linear low density) metodą rotacyjnego formowania. Technologia ta zapewnia dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowane tworzywo nie odbarwia się pod wpływem Promieni UV i jest bezpieczne dla zdrowia oraz środowiska naturalnego. Elementy długo wyglądaja jak nowe, są łatwe w utrzymaniu i nie wymagają malowania. Podstopnice, uchwyty i zaślepki wykonane z tworzywa PE (polietylen).

Elementy złączne

Wszystkie śruby, podkładki i nakrętki wykonane ze stali nierdzewnej, dodatkowo zabezpieczone maskownicami z tworzywa lub metalu.

[Zamknij]